O spoločnosti

Regalis Pallets Kft.

Regalis Pallets Kft. je spoločnosť s ručením obmedzeným registrovaná a so sídlom v Maďarsku v obci Dunakiliti . Spoločnosť Regalis Pallets Kft. je 100% vlastnená jej materskou spoločnosťou v Spojenom kráľovstve – Regalis Construction Limited.

Naším cieľom je vyrábať a predávať recyklovateľné lisované drevené palety vyrobené z drevného odpadu. Inšpiráciou pre založenie tejto spoločnosti bol rastúci dopyt po paletách na európskom trhu a spoločnosti zavádzajúce udržateľnejšie riešenia do svojich produktov a služieb. Radi by sme našim klientom ponúkli ekologicky udržateľné palety a zároveň zlepšili kvalitu a životnosť produktu a tým prispeli k zníženiu výrubu stromov potrebných na výrobu štandardných EPAL paliet.

Regalis Pallets Kft. ponúka špičkové palety z lisovaného dreva, ktoré možno použiť na rôzne účely a v rôznom priemysle ako potravinársky , farmaceutický, pre leteckú dopravu a pre kontajnerovú námornu dopravu . Naším cieľom je dodávať firmám kvalitné, recyklovateľné a udržateľné palety vyrobené z drevného odpadu (drevnej štiepky).