Záruka a pravidlá vrátenia tovaru

Na všetok tovar poskytujeme 30- dňovú záruku. Ak si chcete uplatniť záruku kontaktujete nás na stránke info@regalispallets.com.

Máme 30-dňovú politiku vrátenia tovaru, čo znamená, že máte 30 dní od obdržania Vašej objednávky, aby ste mohli požiadať o vrátenie  poškodeného tovaru, tovaru s vadami, alebo pre dodanie tovaru nie v súlade s objednávkou. 

Na to, aby bol Vaša objednávka oprávnená na vrátenie, musí byť v rovnakom stave, v akom ste ho dostali, nepoužitý, so značkami a v pôvodnom obale. Budete tiež potrebovať potvrdenie alebo doklad o kúpe. 

Ak chcete požiadať o vrátenie tovaru, môžete nás kontaktovať na adrese info@regalispallets.com. Ak je vrátenie tovaru akceptované, pošleme Vám štítok so spiatočnou poštou a pokyny, ako a kam poslať balík. Tovar zaslaný späť bez predchádzajúceho požiadania o vrátenie nebude akceptovaný. 

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa vrátenia tovaru nás môžete kedykoľvek kontaktovať na stránke info@regalispallets.com

Poškodenia a problémy 

Skontrolujte svoju objednávku po prijatí a ihneď nás kontaktujte, ak je tovar chybný, poškodený alebo ak dostanete nesprávný tovar, aby sme mohli problém vyhodnotiť a napraviť. 

Výnimky / nevratné položky 

Niektoré typy tovaru sa nedajú vrátiť, napríklad tovar, ktorý podlieha skaze. (napríklad jedlo, kvetiny alebo rastliny), výrobky na zákazku (ako sú špeciálne objednávky alebo osobné veci) a tovar na osobnú starostlivosť (napríklad kozmetické výrobky). Taktiež neakceptujeme vrátenie nebezpečných materiálov, horľavých kvapalín alebo plynov. Ak máte otázky alebo obavy týkajúce sa konkrétneho tovaru, obráťte sa na nás. 

Bohužiaľ nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru so zľavou alebo darčekových poukážok. 

Výmeny 

Najrýchlejší spôsob, ako zabezpečiť že získate to, čo požadujete, je vrátiť tovar, ktorý máte, a po jeho vrátení vykonajte osobitný nákup nového tovaru. 

Vrátenie peňazí 

Budeme Vás informovať, keď dostaneme a skontrolujeme váš vrátený tovar a oznámime Vám, či bola refundácia schválená alebo nie. Ak bude schválená, vrátime Vám peniaze automaticky Vašim pôvodným spôsobom platby. Nezabúdajte, že môže chvíľu trvať, kým Vaša banka alebo spoločnosť, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, spracuje a vráti platbu.